Vyberte vozidlo

 • Osobné
 • PEUGEOT 208

 • PEUGEOT E208

 • PEUGEOT 301

 • PEUGEOT 308

 • PEUGEOT 2008

 • PEUGEOT 3008

 • PEUGEOT 5008

 • PEUGEOT 508

 • PEUGEOT Rifter

 • PEUGEOT Traveller

 • PEUGEOT Expert Combi

 • PEUGEOT Boxer Combi

 • Úžitkové
 • PEUGEOT Partner

 • PEUGEOT Expert

 • PEUGEOT Boxer

Vyberte servisný kontrakt

 • OPTIWAY – Predĺžená záruka

  Pokrytie všetkých nákladov v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy, bezplatné odtiahnutie k autorizovanému servisu Peugeot v prípade poruchy, asistenčnú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj v zahraničí.

 • OPTIWAY – Pravidelné prehliadky

  Vykonanie všetkých operácií pravidelných prehliadok podľa Servisnej knižky vozidla vrátane výmeny dielov, oleja a potrebnej práce, bezplatné odtiahnutie k autorizovanému servisu Peugeot v prípade poruchy, asistenčnú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj v zahraničí.

 • OPTIWAY – Predĺžená záruka + pravidelné prehliadky

  Pokrytie všetkých nákladov v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy, bezplatné odtiahnutie k autorizovanému servisu Peugeot v prípade poruchy, asistenčnú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj v zahraničí, vykonanie všetkých operácií pravidelných prehliadok podľa Servisnej knižky vozidla vrátane výmeny dielov, oleja a potrebnej práce.

 • OPTIWAY – Servisná zmluva

  Pokrytie všetkých nákladov v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy, bezplatné odtiahnutie k autorizovanému servisu Peugeot v prípade poruchy, asistenčnú službu 24 hodín denne, 7 dní v týždni aj v zahraničí, vykonanie všetkých operácií pravidelných prehliadok podľa Servisnej knižky vozidla vrátane výmeny dielov, oleja a potrebnej práce, výmenu opotrebovaných dielov, rozšírenú záruku na vozidlo, neodkladnú opravu vášho vozidla v zahraničí, náhradné vozidlo pri pravidelnej prehliadke, prvú technickú kontrolu a zabezpečenie STK pri zmluve trvajúcej najmenej 48 mesiacov, umytie interiéru a exteriéru vozidla pri pravidelnej prehliadke vozidla, rozšírenú asistenciu v prípade defektu, zabuchnutia kľúčov vo vozidle a zámeny paliva.

Vyberte dĺžku trvania a kilometrový limit

Nový kontrakt

Zhrnutie

PEUGEOT C1 EssentialDrive

s limitom 60 000 km na dobu 24 mesiacov

Základ pohody

Predĺženie dvojročnej zmluvnej záruky výrobcu vám umožní dlhšie si v pokoji užívať všetky výhody, ktoré vyplývajú zo skúseností a vedomostí značky PEUGEOT. Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti autorizovaných servisov značky PEUGEOT urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám. Zabezpečí vám počas celého obdobia trvania zmluvy opravu alebo výmenu všetkých dielov svojho vozidla pri mechanickej, elektrickej, hydraulickej alebo elektronickej poruche vrátane práce (1).

Všade v Európe, vrátane domovskej krajiny, môžete využívať pomoc značky PEUGEOT prostredníctvom služby PEUGEOT Assistance.

PEUGEOT vám prináša exkluzívne výhody

PEUGEOT OptiWay vám pomôže zhodnotiť vaše vozidlo pri jeho ďalšom predaji: zmluva ostáva platná a môže sa naďalej využívať (2). Po jednoduchom požiadaní ju môžete u vášho predajcu značky PEUGEOT ešte predĺžiť (3).Všetko podľa plánu

PEUGEOT vás oslobodí od všetkých starostí spojených s pravidelnými prehliadkami. So zmluvou PEUGEOT OptiWay neplatíte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom, uvedenú v servisnej knižke. Všetko je naplánované a váš rozpočet neutrpí žiadne vážne rany. Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti servisov značky PEUGEOT urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám.

Počas trvania zmluvy si zabezpečíte:

Vykonanie pravidelných prehliadok podľa servisnej knižky vozidla, prehliadky zahŕňajú potrebné diely a prácu na ich výmenu.

Všade v Európe vrátane Slovenska môžete využívať pomoc značky PEUGEOT prostredníctvom služby PEUGEOT Assistance.

Zmluva Peugeot Optiway Pravidelné prehliadky vám pomôže zhodnotiť vaše vozidlo pri jeho ďalšom predaji: zmluva ostáva platná a môže sa naďalej využívať.

Po jednoduchom požiadaní ju môžete u vášho predajcu značky PEUGEOT ešte predĺžiť.Jazdite úplne pokojne

PEUGEOT vás oslobodí od všetkých starostí spojených so servisom. So zmluvou PEUGEOT OptiWay neplatíte za žiadnu servisnú prehliadku predpísanú výrobcom, uvedenú v servisnej knižke (1). Počas celého trvania zmluvy môžete zároveň využívať všetky výhody spojené s rozšírenou zárukou (2). Všetko je naplánované a váš rozpočet neutrpí žiadne vážne rany.

Po predložení servisnej knižky vás v celej sieti servisov značky PEUGEOT urýchlene identifikujú a získate prednostný prístup k všetkým službám.

Počas trvania zmluvy si zabezpečíte:

Výmenu všetkých dielov svojho vozidla pri mechanickej, elektrickej, hydraulickej alebo elektronickej poruche.
Vykonanie pravidelných prehliadok podľa servisnej knižky vozidla, prehliadky zahrňujú potrebné diely aj prácu.

Všade v Európe, vrátane domovskej krajiny, môžete využívať pomoc značky PEUGEOT prostredníctvom služby PEUGEOT Assistance.Špičková služba

Chceli by ste zachovať technické charakteristiky svojho nového automobilu PEUGEOT? Nemáte čas starať sa o jeho údržbu? Potrebujete byť mobilný v každom momente? S PEUGEOT Servisná zmluva sa zbavíte všetkých starostí!

Servisná zmluva (1) zabezpečí najlepšiu starostlivosť pre vaše vozidlo: všetky operácie pravidelnej údržby a výmena alebo oprava opotrebovateľných dielov sú kryté vašou zmluvou. A vaše vozidlo vám bude vždy odovzdané čisté po kompletnom vyčistení interiéru i exteriéru.

Zároveň bezplatne dostanete aj preventívnu prehliadku pred technickou kontrolou s diagnostikou potrebných prác, aby ste bez problémov prešli technickou kontrolou.

Zachováte si vašu mobilitu

Náhradné vozidlo vám bude k dispozícii, keď bude váš PEUGEOT v našich servisoch na vykonanie operácií údržby.

Vaše vozidlo je kryté zárukou rovnako ako v prvý deň

Môžete využiť výmenu alebo opravu dielov označených za chybné (vrátane nutne vynaloženej práce) a k dispozícii je vám celá sieť PEUGEOT.